0 Kč

Zavazadla - monitoring GPS / GSM, hlídání zavazadel, cenných balíků


Dovolená a cestování za zábavou i prací, to je čas, kdy je třeba hlídat si zavazadla a jiné cennosti. Trackimo Vám pomůže sledovat Vaše věci a mít stále pod kontrolou jejich umístění. Vše v režimu online sledování a také s možností vymezení oblasti, kde se mohou nacházet. Rovněž pro výměnu cenných balíků mezi obchodními partnery je Trackimo ideální pomocník. Nenechte to náhodě! A pošťák se bude asi divit, až mu půjdete pro balík naproti :-)
 

-    Vždy máte přehled o lokaci Vašeho zavazadla
-    Možné nastavení automatického hlídání a překročení vymezené oblasti
-    Případné dohledání dokladové tašky, kabelky
-    Zasílání cenných balíků mezi obchodními partnery

 

S Trackimo to už nikdy znovu neztratíte
A cítíte se lépe!


Používání zařízení TRACKIMO je jednoduché  a uživatelsky přátelské. Při koupi zařízení obdržíte předplatné za první rok zdarma a po roce si můžete vybrat, zda si chcete předplácet službu měsíčně nebo na celý rok.

Jsme jediným oficiálním distributorem v ČR a prodáváme tak Trackimo s českou zárukou.


Ohlasy od našeho zákazníka:

Dobrý den,
Trackimo používám na všechny své výlety po Evropě. Rád fotím a díky Trackimu se zpětně mohu podívat, kde jsem již byl a kudy jsem přesně chodil a udělat zpětně poznámky i k fotkám. Navíc přesně vidím, kolik jsem toho nachodil. Po zbytek času mám Tackimo přímo v mém zavazadle a kdykoli mám přehled, kde se nachází. Jsem tak daleko klidnější vůči případné ztrátě nebo zavlečení zavazadla do jiného letadla. Když zrovna nelítám po Evropě tak Trackimo využívám pro hlídání auta. Příjemný pocit jistoty.

Miloš K.


Přečtěte si další ohlasy našich zákazníků - klikněte zde

 

Kompletní specifikaci najdete zde.

Přečtěte si také často kladené otázky.