0 Kč

Auto - hlídání Vašeho vozidla, vozového parku nebo karavanu - GPS a GSM lokátor


Sledování Vašeho vozu Vám přináší jistotu, že budete mít vždy přehled, kde se Vaše auto nachází, a budete informováni, pokud se např. začne pohybovat, překročí vymezenou oblast, kterou si sami nastavíte, nebo překročí určitou rychlost. Vše dle Vašeho nastavení a požadavků, které snadno upravíte v jednoduché telefonní aplikaci nebo na webu.
Navíc Vám Trackimo ukáže v historii na mapě pohyb auta ve zvoleném období.
 
V rámci firemního vozového parku pak můžete využít možnosti importu dat z Trackima to knihy jízd společnosti AUTOPLAN. Velkou výhodou je, že se u této knihy jízd neplatí žádné měsíční poplatky, ale jen jednorázová licence dle počtu vozů a nejedná se o zásadní peníze. Pak už se platí jen drobné provozní aktualizace díky případným změnám v zákoně, jelikož tato kniha jízd kompletně odpovídá české legislativě. Veškeré jízdy se dají následně i ručně editovat nebo dopočítat do potřebných km.  V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro více informací.

 

Co Trackimo např. zvládne:
 
- hlídání umístění Vašeho vozu
- kontrola, jestli je vůz ve vymezené oblasti
- přehled nad celým firemním vozovým parkem
- vždy víte, kde se nachází jednotlivá Vaše vozidla v reálném čase i v rámci historie (díky např. nečekané komplikaci snadno najdete Váš vůz k potřebnému řešení bez nutnosti sáhodlouhého volání)
- možné napojení na oficiální knihu jízd AUTOPLAN
- když poklesne napájení Vašeho vozu, tak se o tom dozvíte, jelikož Trackimo se také začne postupně vybíjet
- snadno zkontrolujete, zda řidič s vozem nepřekračuje povolenou nebo Vámi domluvenou rychlostS Trackimo je vaše auto stále pod kontrolou
A cítíte se lépe!


Používání zařízení TRACKIMO je jednoduché  a uživatelsky přátelské. Při koupi zařízení obdržíte předplatné za první rok zdarma a po roce si můžete vybrat, zda si chcete předplácet službu měsíčně nebo na celý rok.

Jsme jediným oficiálním distributorem v ČR a prodáváme tak Trackimo s českou zárukou.


Ohlasy od našeho zákazníka:

Přeji krásný den,
dle slibu zasílám mé 6ti měsíční zkušenosti s Trackimem. Po zkušebním provozu na pár vozech (LKW - kamiony) jsem pořídil zařízení do všech 42ks. Několik let se mi tu střídaly nabídky na neskutečné množství zařízení v cenách od 4000-7000 Kč/ks. Ale za 3.390,- Kč je trackimo neuvěřitelný produkt a k tomu musím dodat ještě to, že u každého jiného produktu jsem za data po Evropě platil kolem 350,- Kč / měsíc, tzn. že se mi investice do všech zařízení vrátila hned během prvního roku, jelikož první rok je u Trackima zdarma. Je to až neuvěřitelné. Doporučuji v našich sférách kde mohu.

Josef R.

Přečtěte si další ohlasy našich zákazníků - klikněte zde

 

Kompletní specifikaci najdete zde.

Přečtěte si také často kladené otázky.