0 Kč

Senioři - GPS lokátor a SOS tlačítko pro okamžitou pomoc


Trackimo je dobrý pomocník nejen pro Vás, ale také pro Vaše blízké, rodiče a prarodiče. Díky Trackimo online lokalizaci budete vždy vědět, kde se Vaši blízcí nacházejí a oni budou mít jistotu, že Vás mohou kdykoliv jednoduše upozornit, pokud se nebudou cítit dobře nebo pokud budou potřebovat Vaši pomoc. Stisknutím jednoho tlačítka SOS dostanete okamžitě na mobil nebo e-mail upozornění, vč. aktuálního umístění a můžete se o své blízké postarat.

-    Rychlé řešení v případě nenadálých situací, pádů a nevolností
-    Rychlá lokace v případě potřeby
-    Máte přehled o procházkách nebo cestách Vašich nejbližších
-    Kontrola přítomnosti ve vymezeném prostoru
-    SOS tlačítko v případě nouze

 

Díky Trackimo se vaši blízcí vždy vrátí domů a upozorní vás kdyby se hůř cítíli
A Vy se cítíte lépe!


Používání zařízení TRACKIMO je jednoduché  a uživatelsky přátelské. Při koupi zařízení obdržíte předplatné za první rok zdarma a po roce si můžete vybrat, zda si chcete předplácet službu měsíčně nebo na celý rok.

Jsme jediným oficiálním distributorem v ČR a prodáváme tak Trackimo s českou zárukou.


Ohlasy od našeho zákazníka:

Ahoj Trackimo!
Nadělil jsem jeden kousek naší mamince resp. už babičce našich dětí. Telefon ji pořád ležel někde na nabíječce a když pak upadla u ledničky a neměla nám dát jak vědět, že je v nesnázích, tak jsem neváhal a zakoupil Trackimo.  Minule jsme ji našli druhý den a bylo to už velmi nepříjemné, protože se neozývala. Nyní má neustále na krku pověšené trackimo , zatím ho nemusela využít, ale víme, že kdykoli se cokoli přihodí, tak se o tom již včas dozvíme. Mimochodem se sem tam podíváme, zda je tam kde má být...a je to prostě na pohodu. Více takových účelných zařízení, navíc za super cenu.

Jirka Š.


Přečtěte si další ohlasy našich zákazníků - klikněte zde

 


Kompletní specifikaci najdete zde.

Přečtěte si také často kladené otázky.