0 Kč

Reference - ohlasy našich zákazníků


Přinášíme některé z ohlasů na Trackimo od našich zákazníků.

Máte Trackimo?  Budeme rádi, když se s námi podělíte o Vaše zkušenosti. Napište nám na obchod@najdi-kde.cz


 
 

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za Váš produkt Trackimo. Od té doby, co ho nosí sebou na krku moje dcera Adélka  (nyní 10 let) , tak máme postaráno o klid, když už začala sama docházet na kroužek Florbalu. Nejprve začala jezdit sama jen městským autobusem a můj manžel, když už mu aplikace oznámila, že opustila prostor kolem tělocvičny, tak věděl, že má vyrazit, aby se s ní akorát potkal na zastávce na vyzvednutí. Během pár týdnů se i toto odbouralo a nyní již sama dochází po škole na kroužky a pak domů. Díky Tackimu máme my i ona daleko větší pocit bezpečí.

Petra B.


Zdravíme z Pardubic,
Trackimo je super, nejprve jsem si s ním hrál několik týdnů, abych si vyzkoušel, jak to funguje, a musím říct, že jsem našel velké množství využití i v denním životě. Proto jsem si nyní objednal ještě 2 kusy. Na kolo budu střídat s motorkou, jedno do auta a  jedno pro syna, a když jedeme všichni na dovolenou tak to vždy hodíme do kufru a člověk má hned v letadle větší jistotu, že letí kufr s ním :-) Takže díky!

Petr a Hanka V.Dobrý den,
trackimo používám občasně a na všechno možné....velice příjemné a chytré zařízení. Koupil bych si ho znovu.

Martin S.Vážení, rád bych se s vámi podělil o své zkušenosti s Vaším produktem. Mám půjčovnu automobilů a již jsem na 100% využil funkce Trakima. Nejprve jsem měl zařízení ve 3 zkušebních vozech, ale hned pár týdnů po testech jsem doplnit i do ostatních. Asi měsíc se mi nevrátil jeden z vozů ve stanovený termín. Již předem jsem ale viděl, že vůz opustil ČR, byť tak nebylo při zápůjčce sjednáno. Jelikož zákazník nereagoval na telefon, tak jsem do toho zapojil po pár dnech i Policii, jelikož se vůz již několik hodin nehýbal. Pro vůz jsme si nakonec dojeli až do Španělska, nebyl zrovna v úžasném stavu, podezřele odstavený na polní cestě, ale nyní auto máme zase u sebe a k zapůjčení a to jen díky Trackimu. Všude doporučuji...cena a náklady jsou neuvěřitelné!

Milan M.Dobrý den,
děkuji za Vaši podporu v rámci řešení mého problému. Řešení s Trackimem je fantastické. Díky externí powerbance nyní stačí vyměnit dobitou baterii jednou za 2 měsíce a můj business s mobilními WC vzkvétá :-D   Ne každý si asi uvědomí, že si takto můžu krásně hlídat veškerý případný nežádoucí převoz nebo dokonce odcizení. Super zařízení!

František P.Přeji krásný den,
dle slibu zasílám mé 6ti měsíční zkušenosti s Trackimem. Po zkušebním provozu na pár vozech (LKW - kamiony) jsem pořídil zařízení do všech 42ks. Několik let se mi tu střídaly nabídky na neskutečné množství zařízení v cenách od 4000-7000 Kč/ks. Ale za 3.390,- Kč je trackimo neuvěřitelný produkt a k tomu musím dodat ještě to, že u každého jiného produktu jsem za data po Evropě platil kolem 350,- Kč / měsíc, tzn. že se mi investice do všech zařízení vrátila hned během prvního roku, jelikož první rok je u Trackima zdarma. Je to až neuvěřitelné. Doporučuji v našich sférách kde mohu.

Josef R.Dobrý den,
mám pro Vás veselou historku při používání Trackima. Dostal ha nejprve na odzkoušení náš menší šestiletý syn, jelikož to samozřejmě musel vyzkoušet jako první. Dcera to nejprve odmítala se slovy, že se nenechá špiclovat - 12let. Vysvětlili jsme co a jak a že tlačítko SOS je opravdu jen na nouzové případy... takže hned první hodinu přišel SOS signál 4x . Prý ho začala na zahradě divně bolet ruka, a pak měl žízeň, a pak zase nějaký jiný zásadní důvod, proč to vyzkoušet :-D Každopádně víme, že vše funguje jak má, nyní už zařízení nosí i dcera, která se cítí při cestě do školy a ze školy daleko bezpečněji, byť nemá školu daleko. I pro nás je to úleva... každý den hned víme, když odchází ze školy ... tu máme nastavenou jako jedno z míst pro oznámení opuštění hlídaného prostoru. Pak ještě okolí našeho baráku...to kdyby náhodou o víkendu vyjela na kole dál, než má dovoleno.

Liana Č.Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za Váš přístroj! Díky němu se již nebojíme naše děti pouštět na chalupě do lesa na houby. Chodí hrozně rády a vždycky se hledal na chalupě ten chudák, který s nimi 5x denně půjde :) Nyní chodí sami, s Trackimem na opasku a druhý s trackimem na krku.   S úsměvem pak na mapě sledujeme kudy chodí. Mimochodem si i díky tomu značíme místa, kde rostou...a pak si dojdeme další týden na "jistotu" :-) přeji mnoho dalších spokojených zákazníků

Marcela K.Zdravíme Trackimo team!
Naše banda cyklistického oddílu již do posledního člena využívá Trackimo. Po přečtení recenze v časopise E-bike, jsem neváhali a postupně všichni Trackimo nakoupili. Ne vždy se nám chce kolo před občerstvením zamykat, a alarm počátku pohybu je na to super lék pro klid. Prostě když by se kolo pohlo, hned se o tom dozvíme a taky jsme se dozvěděli...to když mi chtěli kamarádi kolo schovat...že prý ho stejně nenajdu... Byl jsem u nich ještě dřív, než našli to správné místo ! :-)  Umístění pod sedlo je ideální...zřízení tak rozhodně nikdo neočekává.  Večer u ohně pak společně zkoumáme projetou trasu v historii na mapě. Je to prostě super.

Milada F.Dobrý den,
naše využití Trackima? Junior už trochu povyrostl a chtěl půjčovat můj vůz... měl jsem předem velké obavy, aby se někde nepředváděl a podobně. Díky trackimu se to ale podalo a já mám přehled o tom, jak rychle a kde jezdí. Mám nastavený alarm na 100km/hod - dálnici dovolenou nemá a jakmile přesáhne rychlost tak to okamžitě vím. No o auto na měsíc přišel a příště už si rozmyslel porušovat dohody. Sem tam kouknu jak jezdí po městě, ale je vidět že už se ponaučil a ví...že vím :)

Leona a Mirek S.Ahoj Trackimo!
Nadělil jsem jeden kousek naší mamince resp. už babičce našich dětí. Telefon ji pořád ležel někde na nabíječce a když pak upadla u ledničky a neměla nám dát jak vědět, že je v nesnázích, tak jsem neváhal a zakoupil Trackimo.  Minule jsme ji našli druhý den a bylo to už velmi nepříjemné, protože se neozývala. Nyní má neustále na krku pověšené trackimo , zatím ho nemusela využít, ale víme, že kdykoli se cokoli přihodí, tak se o tom již včas dozvíme. Mimochodem se sem tam podíváme, zda je tam kde má být...a je to prostě na pohodu. Více takových účelných zařízení, navíc za super cenu.

Jirka Š.Dobrý den,
ano, trackimo využívám neustále, resp. moje dcera. Má ho u sebe na studijním pobytu na Novém Zélandu. I když si každý den nevoláme tak vím, že je v pořádku a když mi napíše, že je na výletě ať se podívám kde, tak jen zapnu aplikaci, přepnu na satelitní mapu a hned vidím, na jakém krásném místě se nachází a jsem tam v tu chvíli s ní i přes tu velkou vzdálenost. Až mám slzu na oku... děkuji za tuto možnost! Když jsem sháněla takovéto zařízení, každý vyhrožoval vysokými náklady na provoz. První rok byl zdarma a nyní jsem prodlužovala první zvýhodněné předplatné na další rok za 50 euro. Neskutečně výhodně investované peníze a to nemluvím o super pořizovací ceně.

Ludmila Ž.Mám půjčovnu lodí a karavanů. Bez Trackima již ani ránu... bezva!

Adam R.Dobrý den
trackimo využívám pro své 2 psy, kde jeden z nich měl vždy velkou snahu v době hárání fenek opustit zahradu a žádný plot mu v tom prostě nezabránil. Nejprve jsem měla nastavenou obnovu po 10 minutách, ale to se občas stalo, že jsem se o útěku dozvěděla až zbytečně pozdě. Nyní mám trackování nastavené po minutě a  to už ho vždycky vidím. No najít už si ho pak snadno najdu s telefonem v ruce... je to darebák, ale vždy mi ho někdo přivedl a já se cítila bezmocně. Dnes už mám vše ve svých rukách. Děkuji.

Jarka T.Ahoj všem koňákům,  trackimo používáme na našem ranči pro všechny naše koně, když jsou ve výběhu. Máme náhradní baterie a vždy ráno při krmení cca jednou za 3 dny vyměníme baterie a máme zase klid. Vidíme i zpětně jak jsou koně na pastvině spolu, kdo se straní, je to super. No a když si někdo vyjede na vyjížďku, tak už se nemusíme dohadovat, kdo jel jak rychle ..a nemusí se přehánět :-D   V historii vše vidíme i kudy se jelo… takže super.

Katka B.Dobrý den,
Trackimo používám na všechny své výlety po Evropě. Rád fotím a díky Trackimu se zpětně mohu podívat, kde jsem již byl a kudy jsem přesně chodil a udělat zpětně poznámky i k fotkám. Navíc přesně vidím, kolik jsem toho nachodil. Po zbytek času mám Tackimo přímo v mém zavazadle a kdykoli mám přehled, kde se nachází. Jsem tak daleko klidnější vůči případné ztrátě nebo zavlečení zavazadla do jiného letadla. Když zrovna nelítám po Evropě tak Trackimo využívám pro hlídání auta. Příjemný pocit jistoty.

Miloš K.
Díky za Trackima, využívám ve všech firemních vozech - jsme zahradníci a papírování není naše silná stránka. Díky historii pak mohu v kanceláři dát dohromady den, kde jsem všude byl a udělat faktury. Dříve se mi často stávalo, že jsem díky velkému nasazení na některé úpravy zahrad úplně zapomněl. Nyní se mi to již nestane. Kolegové to nejprve brali jako "šikanu" ale sami toho nyní využívají  pro správné výkazy práce... Navíc když je potřeba řešit něco operativně tak se podívám , kde je nejbližší auto a toho tam pak můžu poslat. Před tím to znamenalo mnoho telefonátů na toto zjištění.

Honza M.Zdravím, zařízení využívám pro své modely letadel a vrtulníků. Když sem tam došlo ke kolizi, tak to bylo někdy dlouhé najít ve strništi nebo někde za lesíkem ztroskotaný model. Nyní jdu najisto. Spokojenost.

Milan L.Svého drona už nevypustím bez Trackima. Stačí se podívat na crashe na youtube nebo si poslechnout občas veřejný rozhlas... to když někdo hledá zánovního drona, který se mu vymknul kontrole :-)

Michal R.Už si nedokážu představit, že někam pustím své děti bez Trackima. Přináší to opravdu větší pocit klidu a bezpečí...

Ludmila R.Nás domov pro seniory začal používat trackimo pro své zapomětlivé návštěvníky. Díky Trackimu mají daleko svobodnější pohyb i po zbytku obce. Naši pracovníci vědí, že nesmí odejít bez zapnutého a nabitého trackima.... díky za služby.

Gerhard H.Naše firma už je Trackimo ready :-) Moc velké spokojenost.

Luboš K.Nejprve mě vylekala nepřesnost pozice po zapnutí trackima, ale pak jsem se dočetl, že je to prvních pát hodin běžné. Jakmile se Trackimo srovnalo, ukazuje tak jak má. Používám na všechno možné...je až neuvěřitelné , na co všechno se dá použít... jo mít to tak za mladších let...to by byla špionáž ;-)

David R.Bez Trackima už nechodím ani na houby... fakt super!

Jana S.Náš kocour se vždy najde brzo... jsem na samotě a rád zavítal do lesa Už je starší a má problémy se vrátit. Jen si pro něj dojdeme...dříve to znamenalo i několik dní pátrání...

Martin B.Máme půjčovnu všeho možného...tam, kam se vejde trackimo, tam je. Příjemný pocit, ne vždy to lidé čekají... spoustu "pohádek" se dá pak jednoduše vysvětlit a uvést na pravou míru a někdy se opravdu i zasmějeme :-)  Např. využíval jsem vaši věc jen na pár minut.. nešlo by to levněji? A realita - 9 hodit ustavičného pohybu :-D

Honza J.Vždycky jsem si říkal, kudy ta automatická sekačka jezdí ...no a teď to přesně vidím. Když by ji někdo ukradl, tak si pro ni prostě dojdu :-)

Franta K.Využívám  pravidelně. I na cestách. Nejbližší přesně vědí, kde už jsem a žena už přesně pozná díky nastavenému "plotu", kdy dát chladit sekt před mým návratem :-)

Tomáš L.V rámci našeho podnikání si mezi odběrateli zasíláme cenné balíky. V dnešní době to není nic jistého a to hlavně v době vánoc a různých povodní apod. Máme několik trackim a vždy přibalíme do balíku. Ani na okamžik pak není čas, kdy bychom nevěděli, kde se balík nachází. A to se pak pošťák diví, když mu jdu naproti ke vratům a vím, že právě přijíždí :-)

Daniel H.Dědeček už na tom není nejlépe a občas nám někam uteče. Ráno vždy dostane na opasek pevně připnuté trackimo a aspoň máme přehled kde je a když nepřijde včas, tak si pro něj můžeme dojít. Před tím to bylo o nervy. Děkujeme za Trackimo.

Michal B.Neskutečně výhodné poplatky po celém světě. Neznám jiné takové zařízení ... a první rok byl zdarma. Nyní, když jsem koukal, že existuje verze lifetime tzn. navždy bez poplatků, tak budu objednávat další kus ;-)

Jirka L.Super pro děti, mám jistotu, pohodu. Jsem klidnější. Doba je nejistá...takovéto přístroje nemají chybu. Hlavně jsem nemusela nic dalšího kupovat a podepisovat nějaký tarif. Když nepotřebuji využívat pár měsíců v roce, tak neplatím.

Eliška S.Dobrý den,
někdy si říkám, že bych snad byl rád, když mě nějakou věc s Trackimem někdo vezme..jak by se asi tvářil, když si pro to přijdu :-) Používám někdy i na hlídání absurdních věcí...

Tomáš P.Dobrá věc... používám i na lyžích i na kolo, výlety... dobré.

Michal L.