0 Kč

O nás


Jsme jediným oficiálním distributorem v ČR a prodáváme tak Trackimo s českou zárukou.Vznik firmy M+H se datuje k roku 1996 a od prvopočátku své zboží a služby nabízíme přes kamennou prodejnu tak i přes internetový obchod. Firma vznikla jako OSVČ M+H Michal Roud, v roce 2004 pak vznikla společnost 1st M+H s.r.o. jako hlavní organizace, která během roku 2015 převzala veškeré obchodní aktivity.

Od roku 2013 do dubna 2015 probíhala výstavba našeho nového sídla v komerční zoně (300m od OC Olympia Plzeň). Zde na Vás čeká showroom 340m2 a dalších 400m2 servisního a skladového zázemí včetně parkoviště pro zákazníky přímo před budovou.

Od konce dubna 2015 jsme otevřeli dveře nového showroomu naším zákazníkům. Bylo tomu tak téměř po 19 letech našeho působení na českém trhu.
Zprvu naše firma nabízela výpočetní techniku, autorádia / car hifi, zabezpečení automobilů, poté jsme rozšířili naší činnost o chiptuning a po roce 2000 postupně i ostatní obory z dnešní široké nabídky (zabezpečení objektů, kamerové systémy, navigace, GPS monitoring, přístupové a docházkové systémy)


Kamenná prodejna

Největší showroom v ČR ve svém oboru

Od roku 1996 nabízí naše společnost své produkty a služby v kamenné prodejně se servisem (dílnou).
Náš současný showroom má úctyhodných 340m2 a oprávněně jej tak můžeme titulovat jako největší showroom v ČR ve svém oboru.

Showroom byl dokončen v dubnu 2015. Je situovaný v blízkosti obchodního centra Olympia na Písecké ulici (křižovatka Písecká / Ovesná) v blízkosti sjezdu z dálnice D5 od Prahy, Rozvadova a také na přivaděči od Českých Budějovic.Písecká 1307/19, Plzeň
(u OC Olympia, křižovatka s Ovesnou ulicí)