0 Kč

Kola a motorky - monitoring GPS / GSM

 

Mějte pod kontrolou Vaše kolo či motorku. Automatickým alarmem můžete kontrolovat začátek pohybu (v době, kdy má kolo/motorka stát na svém místě), lze monitorovat překročení předem nastaveného a vymezeného prostoru. Také se Vy a Vaši blízcí mohou cítit více v klidu v případě pádu nebo nenadálé zdravotní situace – a to díky SOS tlačítku. Vše dle Vašeho nastavení a požadavků, které snadno upravíte v jednoduché telefonní aplikaci nebo na webu.


Navíc Vám Trackimo ukáže v historii na mapě pohyb kola/motorky ve zvoleném období.


Časopis electricbike si udělal vlastní test našeho produktu, recenzi si můžete přečíst zde.

 

- Bezpečnostní prvek pro Vaše kolo/motorku proti odcizení a pro snadné dohledání

- Vy i Vaši blízcí se můžete cítit zase o něco bezpečněji díky nouzovému tlačítku SOS

- Kdykoli si jednoduše dohledáte v historii Vaše cesty, rychlosti, zastávky

 

Používání zařízení TRACKIMO je jednoduché  a uživatelsky přátelské. Při koupi zařízení obdržíte předplatné za první rok zdarma a po roce si můžete vybrat, zda si chcete předplácet službu měsíčně nebo na celý rok.

Jsme jediným oficiálním distributorem v ČR a prodáváme tak Trackimo s českou zárukou.


Ohlasy od našeho zákazníka:

Zdravíme Trackimo team!
Naše banda cyklistického oddílu již do posledního člena využívá Trackimo. Po přečtení recenze v časopise E-bike, jsem neváhali a postupně všichni Trackimo nakoupili. Ne vždy se nám chce kolo před občerstvením zamykat, a alarm počátku pohybu je na to super lék pro klid. Prostě když by se kolo pohlo, hned se o tom dozvíme a taky jsme se dozvěděli...to když mi chtěli kamarádi kolo schovat...že prý ho stejně nenajdu... Byl jsem u nich ještě dřív, než našli to správné místo ! :-)  Umístění pod sedlo je ideální...zřízení tak rozhodně nikdo neočekává.  Večer u ohně pak společně zkoumáme projetou trasu v historii na mapě. Je to prostě super.

Milada F.


Přečtěte si další ohlasy našich zákazníků - klikněte zde

 


Kompletní specifikaci najdete zde.

Přečtěte si také často kladené otázky.