0 Kč

Domácí mazlíčci a trhači smile - GPS a GSM lokátor


Užívejte si procházku v přírodě se svým mazlíčkem bez obav z toho, že se Vám zaběhne a budete jej složitě hledat. Trackimo Vám, díky sledování v reálném čase, ukáže aktuální místo, kde se Váš mazlíček právě nachází a už se nemusíte bát. Zároveň si můžete nastavit u případných útěkářů možný vymezený standardní prostor pohybu a dostanete automatické upozornění, že byla tato hranice překročena.

 

-    Snadná kontrola na opuštění předem vymezeného prostoru (útěk)
-    Klidné procházky s jistotou případného snadného dohledání
-    Možná kontrola pohybu stáda po pastvinách a snadné dohledání historie


Vždy najdete svého psa nebo kočku, procházky v přírodě budou bez obav
A cítíte se lépe!


Používání zařízení TRACKIMO je jednoduché  a uživatelsky přátelské. Při koupi zařízení obdržíte předplatné za první rok zdarma a po roce si můžete vybrat, zda si chcete předplácet službu měsíčně nebo na celý rok.

Jsme jediným oficiálním distributorem v ČR a prodáváme tak Trackimo s českou zárukou.


Ohlasy od našeho zákazníka:

Dobrý den
trackimo využívám pro své 2 psy, kde jeden z nich měl vždy velkou snahu v době hárání fenek opustit zahradu a žádný plot mu v tom prostě nezabránil. Nejprve jsem měla nastavenou obnovu po 10 minutách, ale to se občas stalo, že jsem se o útěku dozvěděla až zbytečně pozdě. Nyní mám trackování nastavené po minutě a  to už ho vždycky vidím. No najít už si ho pak snadno najdu s telefonem v ruce... je to darebák, ale vždy mi ho někdo přivedl a já se cítila bezmocně. Dnes už mám vše ve svých rukách. Děkuji.

Jarka T.


Přečtěte si další ohlasy našich zákazníků - klikněte zde

 


Kompletní specifikaci najdete zde.

Přečtěte si také často kladené otázky.