0 Kč

Děti - hlídání dětí a juniorů - GPS / GSM lokátor


Díky Trackimo lokátoru budete v každém okamžiku vědět, kde se Vaše dítě nachází a zda jeho pozice odpovídá dennímu programu (škola, kroužky, hřiště, atp.). V aplikaci Trackimo lze jednoduše nastavit vymezenou oblast, kde se může Vaše dítě pohybovat. Při jejím překročení Vám aplikace automaticky pošle SMS nebo e-mail se současnou polohou dítěte.

Lokátor Trackimo má na sobě dále tlačítko SOS, které po stisknutí vyšle okamžitě poplach do Vašeho telefonu a/nebo e-mailu, s informací o místě aktivace poplachu

Má Váš junior motorku, nebo mu občas půjčujete vůz? Jste strachy „bez sebe“? Trackimo Vám pomůže překonat obavy, máte vždy přehled o lokaci, dodržovaných rychlostech a v případě nouze je zde SOS tlačítko!


-    Kdykoli si můžete zkontrolovat, kde se Vaše dítě nachází
-    Automatický přehled o pohybu v nastavených oblastech (např. při přecházení mezi školou a kroužky nebo domovem – vždy budete automaticky informováni o změně oblasti pohybu)
-    Možná kontrola juniorů na kole, na motorce, automatický přehled při překračování smluvených rychlostí
-    V případě nouze je zde SOS tlačítko


S Trackimo vždy víte, kde jsou vaše děti
A cítíte se lépe!


Používání zařízení TRACKIMO je jednoduché  a uživatelsky přátelské. Při koupi zařízení obdržíte předplatné za první rok zdarma a po roce si můžete vybrat, zda si chcete předplácet službu měsíčně nebo na celý rok.

Jsme jediným oficiálním distributorem v ČR a prodáváme tak Trackimo s českou zárukou.


Ohlasy od našeho zákazníka:

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za Váš produkt Trackimo. Od té doby, co ho nosí sebou na krku moje dcera Adélka  (nyní 10 let) , tak máme postaráno o klid, když už začala sama docházet na kroužek Florbalu. Nejprve začala jezdit sama jen městským autobusem a můj manžel, když už mu aplikace oznámila, že opustila prostor kolem tělocvičny, tak věděl, že má vyrazit, aby se s ní akorát potkal na zastávce na vyzvednutí. Během pár týdnů se i toto odbouralo a nyní již sama dochází po škole na kroužky a pak domů. Díky Tackimu máme my i ona daleko větší pocit bezpečí.

Petra B.


Přečtěte si další ohlasy našich zákazníků - klikněte zde

 


Kompletní specifikaci najdete zde.

Přečtěte si také často kladené otázky.