0 Kč

Cennosti - GPS / GSM monitoring cenných předmětů a veškerých věcí k zapůjčování


Lokátor Trackimo pomůže pohlídat nejenom Vaše auto, rodinu a domácí mazlíčky, ale dobře se hodí i pro sledování a monitorování Vašich cenností, které si přejete mít pod kontrolou. GPS / GSM lokátor Trackimo můžete přibalit k cenným zásilkám i předmětům, které máte doma a na kterých Vám velmi záleží. Rovněž je možné Trackimo využít při zapůjčování různých předmětů, strojů, jako např.  přívěsy, auta, karavany, kola, stavební technika… jednoduše vše, kam se Trackimo vejde a vy pak můžete v klidu dohledat lokaci v případě nevrácení. Při  rozšíření o power banku (batery pack) Trackimo vydrží nabité v pohotovosti i několik měsíců.

-  Monitorování jakýchkoli cenností, na kterých Vám záleží
-  K využití pro veškeré půjčovny pro případné dohledání nevrácených věcí jako jsou např. auta, karavany, přívěsy, stavební stroje, kola (koloběžky, skútry apod.).
 

S Trackimo máte své cennosti vždy pod kontrolou
A cítíte se lépe!


Používání zařízení TRACKIMO je jednoduché  a uživatelsky přátelské. Při koupi zařízení obdržíte předplatné za první rok zdarma a po roce si můžete vybrat, zda si chcete předplácet službu měsíčně nebo na celý rok.

Jsme jediným oficiálním distributorem v ČR a prodáváme tak Trackimo s českou zárukou.


Ohlasy od našeho zákazníka:

Vážení, rád bych se s vámi podělil o své zkušenosti s Vaším produktem. Mám půjčovnu automobilů a již jsem na 100% využil funkce Trakima. Nejprve jsem měl zařízení ve 3 zkušebních vozech, ale hned pár týdnů po testech jsem doplnit i do ostatních. Asi měsíc se mi nevrátil jeden z vozů ve stanovený termín. Již předem jsem ale viděl, že vůz opustil ČR, byť tak nebylo při zápůjčce sjednáno. Jelikož zákazník nereagoval na telefon, tak jsem do toho zapojil po pár dnech i Policii, jelikož se vůz již několik hodin nehýbal. Pro vůz jsme si nakonec dojeli až do Španělska, nebyl zrovna v úžasném stavu, podezřele odstavený na polní cestě, ale nyní auto máme zase u sebe a k zapůjčení a to jen díky Trackimu. Všude doporučuji...cena a náklady jsou neuvěřitelné!

Milan M.


Přečtěte si další ohlasy našich zákazníků - klikněte zde

 

Kompletní specifikaci najdete zde.

Přečtěte si také často kladené otázky.